Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Night Kalush » Афіша Вечірок » Dj Energy and Dj Zaec | 24.04 | Субота | AVRORA club
Dj Energy and Dj Zaec | 24.04 | Субота | AVRORA club
V-FreshДата: Вівторок, 20.04.2010, 13:15 | Повідомлення # 1
ТіЄсто )
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 34
Репутація: 2
Статус: Offline

24 квітня 2010 р.

Субота

Нічний клуб Аврора

Special guests:
Dj Energy and Dj Zaec (м.Івано-Франківськ)
(FRIENDS DJ-S PROJECT)

А також:
DJ POISON
DJ VITALIY FRESH
DJ VINFAZE

Вхід:
15 грн для дівчат
25 грн для хлопців

Іформаційна підтримка:
http://djzaec.topdj.ua
http://dj-vladimirenergy.topdj.ua
http://night-kalush.at.ua
http://dj.if.ua
____________________________

http://vkontakte.ru/event17168394


 
MakasikДата: Середа, 21.04.2010, 02:13 | Повідомлення # 2
Початківець
Група: КлабЄр
Повідомлень: 18
Репутація: 3
Статус: Offline
БУдем напевно))) Попередню суботу на Вавілова було супер)
 
DJZAECДата: Неділя, 25.04.2010, 07:37 | Повідомлення # 3
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім прівет.. !! Ну для початку хочу вибачитись за себе і за Енерджі бо незнаю чи він сюжа зайде .. за то шо ми відіграли дуже мало часу... з запланованих нами 2-х годинний сет тривав всього 1 годину. Я знаю шо дійсно в клубі були люди які прийшли іменно послухати нашу музику але по вині псевдо ОРГАНІЗАТОРІВ завдячуючи яким ми припинили грати швидше ніж планували ......

наперед вибачаюсь за нецензурну лексику але просто по іншому незнаю як то сказати..
angry
Поповоду вечірки і всього остального.... я вже даже неговорю про елементарні деталі...
Поперше підготовка до вечірки мягко скажу нульова.. я ше небачив такого шоб апаратуру рішали в той момент коли дж уже в клубі і вечірка триває як мінмум 30 хв.. це просто піздєц... я просто іншого підібрати неможу...
Подруге я ражу ограм і клубу в якому нам довелось побувати НЕПРИВОЗИТИ дж які грають не комерційну музику (ЯКІ ГАЮТЬ НЕ ПОПСУ)...
В плані музики,вона відстає за часом на років 5 це як мінімум.. (саме більше вразило коли 2 рази зіграло БЕНІ БЕНАСІ СЕДЕС ФЕКШЕН) ноу коментс ......
Поповоду людей ну як і всюди контингент різний.... Я ше раз повторюсь шо ми з Вовою знали шо будуть люди які прийдуть імено послухати нашу на музику....які чітко знають на шо вони ідуть..... канєшо шо були і гламурні девушкі на шпільках без них ні куда ..... но коли я побачив пару ЧУВАКІВ у спортивних костюмах... це прото повний піздєц...

ну і зваершеня напевно цьої всьо апогеї ... На вечірці були присутні два ТІПА я так поняв за районовськими мірками РІШАЮЧІ ЧЕЛИ.. які напрягали деякій час шоб їм включити трек "Пірати карибського МОРЯ" ... а ше один тіп вже напевно був вмазаний включи мені ПІРАТСЬКУ СТАНЦІЮ... шо просто добило на повал... якшо чесно я даже незнав шо чуваку відповісти на це.....
це я мягко кажучи описав вечірку .....
а так то це просто повний піздєц піздєц піздєць як всьо було хуйово.........

я знаю шо засновник цього сайту і є організатор..... тому порошу не видаляти цей посто..... бо я зроблю по іншому...

Повідомлення відредагував DJZAEC - Неділя, 25.04.2010, 07:38
 
V-FreshДата: Неділя, 25.04.2010, 13:40 | Повідомлення # 4
ТіЄсто )
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 34
Репутація: 2
Статус: Offline
DJZAEC,
хочу тобі дещо сказати ви не звєзди світового маштабу і це всьо говоре саме за себе...
то які були проблеми і так дальше попрошу нерозголошувати в неті чи ше десь це суто осибисто наші проблеми і ми як орги в цьому невині винні інакші люди...
наша задача була запросити гостей зустріти їх відправити додому і зробити нармальну рекламу я думаю це всьо ми виконали а які були ше проблеми то це не до нас це мали інакші люди рішати це((
дєкую за увагу smile


 
nikotinikДата: Неділя, 25.04.2010, 15:59 | Повідомлення # 5
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
особисто моя думка, що вони нічим кращим не відрізняються від Віталіка
а те що вони не вміють підлаштовуватись під народ і грати те що вони хочуть це вже вони показали
рана ребята, ошеняма рана

з.и. ви знали куди їдете, треба було думати перед тим як погоджуватись на пропозицію


J'adore Hardcore!
 
EnergyДата: Неділя, 25.04.2010, 16:13 | Повідомлення # 6
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привітик вот і я вирішив тут щось пописати ...
1) Віталік якшо ти запрошуєш діджеїв ти за них відповідаєш повністю і неможе бути відмазкі шо за це відповідали інші люди ти нас запросив і ти маєш відповідати....
2)Вопшім всьо шо я можу сказати про вечіпку ( я думав шо це просто мені приснився дуже поганий сон ) я взагалі невивалював це всьо так смішно дешево пацани незнаю хто з хоче з такою організацією з вами співпрацювати ...
3) Nikotinik ти дуже смішний я буду в Африку їхати грати і там буду іграти ТеХнО це не я мав підстроюватися під народ це організатори мали підстроїти вечірку під діджеїв якіх вони привозять...
Віталік знав кого він віз і він знав яка буде йти музика з нашої сторони ...
вопшім всьо шо ми тут пишем це ми просто висловлюємо свою думку , ми просто ділимося враженями про грандіозну вечірку ми нікого нехочимо обідити і тимбільше ми нікого нехочи засрати просто так неробиться ...

Peace TecHnO


dj-vladimirenergy.topdj.ua
 
georikДата: Неділя, 25.04.2010, 17:06 | Повідомлення # 7
КлабЄр
Група: КлабЄр
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Статус: Offline
...ахахахах....паца ну ви і смішні...та в тій аврорі і по інакшому бути не могло....там завжди такий брєд буде творитись....я ше не знаю як там шумський себе буде почувати...тоже мабуть підійдуть до нього піратську станцію просити....або трек дж казантіпа....ахахах...енерджі і заясь...ви не дивуйтесь...це тупа провінція в якій ше довго буде процвітати гоп культура(якщо це можна назвати культурою...Г)....я якешо чесно хотів би піти на вечірку з вашою участю....але не в аврору....мені встидно за цей сраний калуш....і встидно шо я тут живу зі своїм світобаченням....всім мир....погода класна на дворі...)))

Techno rules the world....!!!
 
RomaДата: Неділя, 25.04.2010, 18:01 | Повідомлення # 8
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 44
Репутація: 2
Статус: Offline
я іпу)))Але ржачка)
Організатори в праві виставляти умови до гостей яких запрошують за попереднім узгодженням матеріалу, поведінки і т.д. Мені похуй чи то заяц,крілик,тієсто,водка, пиво, сухарик- але я, як представник клубу. організатор - плачу бабки і я вже кажу що я хочу почути , а якщо не нравіццо, то соррі)))Інший гість і ті самі умови виступу)
В даному випадку попередження про такі умови-БУЛИ ВІДСУТНІ.
Від організаторів теж мало залежить, бо є хтось вище хто каже- так/ні...
Специфіка клубу, вміння везти діалог в потрібному напрямку з керівником/баблодавцем)

Охорона безпечної роботи гостя- мінус організаторів!!!

Підхід дж до людей- відсутність практики, яка здобувається з часом і з збільшенням нормальних замовлень на гру в різих місцях і з різною публікою(((

В калуші склалась дивна тенденція - розвиток ніби і є...щось відбувається(хтось їздить,рух є), але наприклад нормальним , якісним людям у віковій категорії від 17-20 НЕМА КУДИ ПІТИ(
Вежа- весільний клуб, Вінтаж- просто ніззя до 20 + цінова політика, аврора?- (див. всі пости вище...)

Але великий ПЛЮС ЦЬОГО ДІЙСТВА ЦЕ- ДОСВІД!!!

Цінуйте роботу інших.

 
EnergyДата: Неділя, 25.04.2010, 19:09 | Повідомлення # 9
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю georik ти неодміно ше попадеш на наш виступ ... можна буде сісти випити ха....
При тому шо я думаю шо я небільш чим через місяць знов завітаю в Калуш але про це пізніше ....
Я думаю шо в Калуші достатньо людей діджиків клаберів які будуть підіймати клубну культуру в місті, не всьо зразу треба на всьо час і практику головне шоб людішкі шарили то шо їхм хочуть донести....

Peace TecHnO

( :


dj-vladimirenergy.topdj.ua
 
megaroman15Дата: Неділя, 25.04.2010, 19:17 | Повідомлення # 10
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
якшо замислитись то тут усі неправі...

1)перед тим як шось планувати і іграти хлопці мали поговорити з організатором як з діджеєм, який знає цю публіку і постаратись знайти компроміс шоб всі пішли задоволені. А то вийшло так шо Віталіку репутацію псуєте, а самі ще більше опозорились, бо не змогли підірвати танцпол...

2)Ви тут зара один одного обсираєте, а з цього нічого доброго не буде... Крім того гості не є дуже відомі люди, тому не треба показувати своєю поведінкою шо ви тут все, а решта сіра маса.

3)З організацією дійсно мінус, але шоб шось судити, потрібно бути вкурсі справ і на деякі проступки скоріш за все були деякі причини...

п.с.
вибачайте за пропущені розділові знаки просто якось влом писати грамонто)))


It's all house music that we live for!
 
georikДата: Понеділок, 26.04.2010, 07:36 | Повідомлення # 11
КлабЄр
Група: КлабЄр
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Статус: Offline
ахаах...енержі побанячим полюблму....ше й я може десь в іф завітаю найблищим часом...)

Techno rules the world....!!!
 
lesjyniaДата: Понеділок, 26.04.2010, 12:17 | Повідомлення # 12
New_onE
Група: КлабЄр
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ОРГАНІЗАТОРИ,ви хоч доганяєте що ви наробили?????????????????
та ваша арора пропаде,бо діджики які приїхали більше даже друзів сюди не пошлють!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЗМІНИ В АВРОРІ?????????????
ДРЕСС-КОНТОЛЬ???????????????????????????????????????????????
ЦЕ ПІЗДЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!
МЕНІ ЗА ВАС СТИДНО!!!!!!!!!!!!!! ви опозорилися....мож це удаляти,но ти знаєш що я права!!! angry >( angry >( angry >(

nikotinik
ти трошки шариш в музиці і роботі діджея????????
читаючи твої слова,мабуть ні....
коли запрошують діджея техно,то він не повинен грати попсу(це тіпа твої слова підстроюватися) в аврору потрібні не діджики,а рнбішник....

зробити рекламу це ще недостатньо для нормального паті!!!!
ви могли власнику підкинути пару хороших ідей,для здійснення дійсно хорошої вечірки.......но уви....в цьому вся ваша біда.
я дуже жалію,що хороші діджеї попали на таку ху....!!!!!

Повідомлення відредагував lesjynia - Понеділок, 26.04.2010, 12:34
 
V-FreshДата: Понеділок, 26.04.2010, 13:17 | Повідомлення # 13
ТіЄсто )
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 34
Репутація: 2
Статус: Offline
lesjynia,
якшо ти нічо нечехлиш будь ласка не висловлюй своє фе))
мені встидно за тебе))
якшо ти така мудра йди і зроби там класну мего вечірку
не всьо і зразу я не можу бути одночасно на всіх посадах))
ми стараємся шось нармальне для вас зробити а ви це всьо обсираєте
дєкую за увагу))


 
lesjyniaДата: Понеділок, 26.04.2010, 13:43 | Повідомлення # 14
New_onE
Група: КлабЄр
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
V-Fresh
якби ти чехлив нормально,то ти б уже зробив супер.....
це неперша твоя робота з запрошеннями діджеїв...чи перша??????

megaroman15
чому я більше ніде не зустрічаю в Калуші в клубах таких проблем????

Повідомлення відредагував lesjynia - Понеділок, 26.04.2010, 13:45
 
V-FreshДата: Понеділок, 26.04.2010, 14:09 | Повідомлення # 15
ТіЄсто )
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 34
Репутація: 2
Статус: Offline
lesjynia,
ми зара стараємся шота там поміняти в кращу сторону возити різних топових діджеїв і зробити там хороший персонал і деякі зміни в дизайні клубу...
це не перша моя робота попередній раз на вавілова було всьо ок він і люди задоволені а цього разу просто виникли незаплановані проблеми в інший раз такого небуде... просто так сталось((
приходіть на шумського думаю буде все супер
для вас будуть приємні сюрпризи...


 
Форум » Night Kalush » Афіша Вечірок » Dj Energy and Dj Zaec | 24.04 | Субота | AVRORA club
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright Night-Kalush © 2024