Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Night Kalush » DJ's » Schved NRG
Schved NRG
FanzidonДата: Вівторок, 16.02.2010, 14:29 | Повідомлення # 1
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Dj Shved NRG (Володимир Шведов) З дитинства захоплювався електронною музикою і займався брейк-дансом. Там і були почуті мелодії відомих на той час гуртів The Prodigy, Bomfunk MC’s, Crystal Method, Flying Steps і тд. Через певні обставини команда розпадається, і пробую реалізувати себе у напрямку діджеїнгу. Перший виступ відбувся у 2007 році на оупен-ейрі в міському парку культури присвячену дню підприємця. Зібравши велику кількість публіки розумію, що це саме те що мені потрібно. Через кілька місяців були проведені вечірки спільно з діджеями N.Creative, GAP[SCSI], Vlad MC основним напрямком вибравши стиль класичний Trance. Рік 2009 стає переломним, знайомлюсь з початківцями і разом з ними створюю U’NIGHT Promo, допомагаючи їм у організації вечірок в нашому місті. Нещодавно активно пробую себе у написанні треків у програмі Ableton та Fruity Loops. Відіграв у клубах «Вежа» (Калуш), «Ретро» (Калуш), «Піраміда» (Рожнятів), учасник фестивалю Hot Stream та оупен-ейрів у м. Калуш та м. Городенка. Booking: +380681888093 (Володимир)

http://dj.topdj.ua/21970


Быть психиатром в тюрьме Огайо гараздо сложнее чем я думал...
 
гууДiniДата: Четвер, 18.02.2010, 19:36 | Повідомлення # 2
New_onE
Група: КлабЄр
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
wink МаднЯчій тіпочеҐ! я вАМ ґавАрю . знаЮ єГО єше з дЄтсва ... )) з тєхнаря...ще там цей талановитий репєрок бажав кращого життя. тусувався з нормальними тіпочками..мс сліма може памятає =) тримай ритм удачі, ВОВАН! харашо граєш сети,чув тєбя в рЄтро ...клуп параша, але от ти там зажигав нармалНО! )) респект! думаю знаєшЬ хто писаУв!
 
EddyFordДата: Четвер, 18.02.2010, 21:28 | Повідомлення # 3
КлабЄр
Група: Головний Модер
Повідомлень: 113
Репутація: 3
Статус: Offline
думаю що це написав сам Швєд )

http://eddyford.topdj.ua
 
nikotinikДата: Четвер, 18.02.2010, 21:35 | Повідомлення # 4
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
у шведа нема ноута, і він про сайт ніц не знає
тим більше пише завжди транслітом


J'adore Hardcore!
 
гууДiniДата: Вівторок, 23.02.2010, 15:16 | Повідомлення # 5
New_onE
Група: КлабЄр
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Статус: Offline
геее...мен,с ))) це не швед ) а ви такі кумеднИє )) думки про це вже створюєтє))

Quote
половину посту видалив так як це не стосується теми


Повідомлення відредагував DJPuvo - Вівторок, 23.02.2010, 15:25
 
Форум » Night Kalush » DJ's » Schved NRG
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Night-Kalush © 2024