Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Night Kalush » DJ's » Pofigist
Pofigist
FanzidonДата: Вівторок, 16.02.2010, 14:27 | Повідомлення # 1
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Косар Володимир Андрійович (DJ PoFiGiST)В 2005 році почав цікавитись електронною музикою,і виникла ідея самому щось написати!Довго в мене нічого нескладалось,оскільки була відсутня музична освіта,але всежтаки з кожним новим разом,треки ставалили звучати краще!В 2006 році зробив декілька реміксів,але успіху вони також непринесли.Почав ще більше працювати і розвивати слух!Працював в "FL 6".Згодом перейшов 7-му версію!2007 рік став набагато цікавішим і кориснішим за минулі,треки написані мною були оцінені в хорошу сторону,появилось бажання працювати далі.одним реміксом.В 2008 році був випущений ремікс на композицію "Т9-Вдох видох".Опублікувався він на сайті Promodj.Робота набирала успіху..через місяць після її виставлення вона ввійшла в "топ 20"реміксів в стилі D`n`B.На той час єдиним моєм стилем був саме Drum and Bass.Згодом мене зацікавив такий стиль як "Electro House".Відповідно після цього зацікавлення я почав працювати уже в двох стилях.Найвлучнішим і найвдалішим був ремікс на проект"Technology Sound-Save me"!Моя робота звучала на декількох радіо г. Москви.Альтернативно з написанням музики цікавився "діджеїнгом".Почав писати мікси,але не опубліковув їх взагалі..писав суто в своє задоволення.Матеріал брав з сайту де і почав знайомство з діджеями міста.Форум,на якому знайшов багато для себе друзів приніс мені багато успіху,на початку осені ми зібрались і обговорювали різні питання,а також ділились досвідом,на той час клубна культура у місті небула розвинутою.За цю справу вирішили взятись саме ми!Перша вечірка відбулась 13 вересня того ж року.Вечірка від сайту "Dnbfan.org.ua"Вечірка вдалась.люди задоволені,діджеї також!Згодом ми створили промогрупу,яка дістала назву "Music overdozing"Склад промогрупи:DJ PoFiGiST,DJ Puvo,DJ Leo,DJ Fanzidon,DJ ProGriSiv а також промоутер О.Юрків.В кінці року появилось більше можливостей,і відповідно ми цим скористалися..Почали працювати в Кафе-Клубі"Аристократ",де провели багато тематичних вечірок,такі як "AriStoKraT MusiC StaTioN","White Party","EXPERIMENT PARTY","Clubbing Session","Happy Melodies" та ін.

http://pofigist.topdj.ua
http://pofigist.pdj.ru


Быть психиатром в тюрьме Огайо гараздо сложнее чем я думал...
 
Форум » Night Kalush » DJ's » Pofigist
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Night-Kalush © 2024