Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Інше » OFFTOP » Чому РНБ і попса витісняє в Калуші клубну музику? (або чому наше місто стає попсовим...)
Чому РНБ і попса витісняє в Калуші клубну музику?
ForbiddenДата: П`ятниця, 19.02.2010, 14:58 | Повідомлення # 16
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
а давайте Open AIR норм устроїм десь коло літа.....Тоді як демедж приїжали і НР був.... о да....
Quote (nikotinik)
нема джамп апа нормального((

треба знати де шукати є нормальний джамп ап.....


I Love Neuro-Сметану and Technoid
 
po4erДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:01 | Повідомлення # 17
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Forbidden)
а давайте Open AIR норм устроїм десь коло літа..

Приміщення, найди, шоб мусора не чіпали + назбирати грошей на звук і світло і десь мона робити, пару машинами виїхати і на цілу ніч...


lets play quality music
 
ForbiddenДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:04 | Повідомлення # 18
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
а мені цікаво даже той Насалик....давби бабло на опен айр ?

Додано (19.02.2010, 15:04)
---------------------------------------------
а дуже часто буваю у Львові особливо влітку...то там що 2-3 тижня Овпен Айр...То в Занзібар-дача....то ше десь.....


I Love Neuro-Сметану and Technoid
 
TekshaДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:04 | Повідомлення # 19
Початківець
Група: КлабЄр
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
попса була є і буде рілакс biggrin
 
JoraДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:26 | Повідомлення # 20
DJ Jora
Група: DJ
Повідомлень: 31
Репутація: 6
Статус: Offline
po4er, мені не диктують яку музику грати - просять щоб з вокалом)) але ясно що пустивши буває техно і теч - то можна і з роботи піти) )
але якщо є можливість пограти жесть - то одразу і ставлю...сам розумієш - що не завжди можна себе контролювати)
тай це все з часом - буду старатись перевчити - але то вже 2га історія)


Techno_raveR
 
TekshaДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:31 | Повідомлення # 21
Початківець
Група: КлабЄр
Повідомлень: 18
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Jora)
буду старатись перевчити

на Техно не перевчиш biggrin
RnB, House, Electro, Electro-House,
Trance, Disco, Progressive, EuroPop пажалуста там вокальчик є і не так грязно звучить!!!
 
georikДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:36 | Повідомлення # 22
КлабЄр
Група: КлабЄр
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Статус: Offline
...народ...по перше для опен ейру не треба приміщення....це ж сама назва про себе говорить......
по друге....паца....народу є багато там...там де є купа дівуль....я наприклад мало дівчат знаю шоп капєц тащились від клабного саунду......такшо то ми тут собі паца тако то всьо дурно говорим...бо дівчатка люблять аренбі....бо хочуть бути схожими на виконавців цього стайлу....і потанцювати так.....вон навіть взяти і вінтаж і ті дзеркала в ньому....такшо витіснити цей стайл практично неможливо....бо його прєдпочітає прекрасна половина людства....

а нащот опен ейру...то я згіден...як тіки розтане сніг...то тре шось робити....полюбасу....суто для себе...для цінителів хорошого саунду....бо тільки так ми зможем ним по справжньому насолодитись....
biggrin biggrin biggrin

всім миру!!!!


Techno rules the world....!!!
 
nikotinikДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:38 | Повідомлення # 23
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
дєвкі портять атмосферу свята eye

J'adore Hardcore!
 
georikДата: П`ятниця, 19.02.2010, 15:42 | Повідомлення # 24
КлабЄр
Група: КлабЄр
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Статус: Offline
без них ні одна вечірка не буде вдала!!!!! cry cry cry cry cry cry cry

Techno rules the world....!!!
 
RidikonДата: П`ятниця, 19.02.2010, 16:03 | Повідомлення # 25
New_onE
Група: КлабЄр
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
давайте компроміс, реміксуйте ту попсу класно і буде всім добре smile
 
po4erДата: П`ятниця, 19.02.2010, 16:22 | Повідомлення # 26
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ridikon)
реміксуйте ту попсу класно і буде всім добре

тут краще застрілитись, варіант кращий...


lets play quality music
 
ForbiddenДата: П`ятниця, 19.02.2010, 19:07 | Повідомлення # 27
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
ну да....або ти застрілишся або тебе застрілять )) хД) smile

I Love Neuro-Сметану and Technoid
 
vladДата: П`ятниця, 19.02.2010, 20:39 | Повідомлення # 28
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 2
Репутація: 2
Статус: Offline
доброго вечора панове..."Чому РНБ і попса витісняє в Калуші клаберську музику?"-реторичне запитання насправді...мушу погодитись з багатьма вище написаними постами проте хочу також поділитись своїми спостереження та висновками...
Отже, поперше, клубну культуру формують не діджеї а люди для яких це все робиться...тобто ми знаходимся на ринку на якому панує саме головне правило-є попипт буде і пропозиція...
тобто, до чого я веду, в Калуші дуже великий попит на туж саму попсу звісно як в наслідок є і дуже багато пропозицій...все залежить від відпочиваючих людей тобто від тих чи інших клаберів яких у нашому місті насправді дуже мало,..
КЛАБЕРИ-насправді я їх поділяю на ТРУ-тобто справжніх клаберів для яких дуже важливое значення має хороша музика та сам процес відпочинку під якісний продукт і які ніколи не міняють своїх фундаментальний погляд на музику і все що з нею повязано...ну і звичайно ЕМО-клабери які підтасовуються під стилі моди і як внаслідок коли стає модним тусуватися в клубах і виглядати зовнішньо як справжній клабер всі купою біжать в перший попавшийся клуб і проводять там час не проводячи жодної стильової чи обєктивно якісно дефернціяції в стилях музики і підримуваних цими стилями субкультур...але в будь якому з цих двох випадків для клубів та промоутерів абсолютно різних вечірок ця публіка є бажаною і такою яка виправдовує їхні старання...
ну і є звичайно третя категорія людей яких клаберами назвати всерівно що намагатися відправити Кличка в нокаут...так звана в народі ГОП-культура...так саме культура яка у великих містах потрохи зникає а внас досі займає лідируючі позиції...і в цієї субкультури як і вінших є свої порядки правила та традиції яких вона дотримується...доречі постарайтесь оглянути свій круг знайомих-скільки там буде тих самих пацанчиків в спортивному???

отож висновок такий"
1 Для клубів-абсолютно не важливо хто що де і коли, єдиний орієнтир на який всі вонни тримають вектор-це прибуток, тому осуджувати ті чи інші клуби не варто так як вони мусять заробляти гроші...
2 Для клаберів-для початку стати більш освідченішими і забути все те що вони бачили чи чули на вулицях до цього-слава богу інтернет тепер у кожного-надіюсь мене зрозуміли всі як що ні потім можу розмусолити..
3 Для дж-обрати для себе ви резидент чи пропагандер якогось стилю...якщо резидент то готуйтесь до того що вас діставатимуть і в моральному смислі будуть тра...ти власники клубів і їх відвідувачі...для пропагандерів-зжимайте кулаки та зціплюйте зуби і вперед до своєї мети....О доречі МЕТА-обдумайте для чого воно вам...

ну і всім всім хто не ввійшов в інші категорії хочу побажати просто стати трішки європейцями і трішки освідченішими,розум та єдність здатні перевертати гори...


atiq_and_enk_kaishakunin_boss_(vlad_remix)
 
gapДата: Субота, 20.02.2010, 18:50 | Повідомлення # 29
Манипулятор Сознания
Група: DJ
Повідомлень: 13
Репутація: 3
Статус: Offline
Шановний Владе, Єдності в Калуші не буде ніколи!


Alcohol, Drugs, Overdrive noise, Neon Lights, Party People...Can You Feel It?
 
georikДата: Субота, 20.02.2010, 20:33 | Повідомлення # 30
КлабЄр
Група: КлабЄр
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Статус: Offline
пля народ змініть назву теми...."клаберська"це якось бичо звучить!!!!

Techno rules the world....!!!
 
Форум » Інше » OFFTOP » Чому РНБ і попса витісняє в Калуші клубну музику? (або чому наше місто стає попсовим...)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright Night-Kalush © 2024