Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Night Kalush » Афіша Вечірок » Kalush DJ Championship | NC ВЕЖА | 5 та 12 березня
Kalush DJ Championship | NC ВЕЖА | 5 та 12 березня
FanzidonДата: Неділя, 28.02.2010, 16:44 | Повідомлення # 16
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Варенік! Я навіть знаю хто тобі це казав!=)))
І скажу ше одне: Мені чисто ДОПИЗДИ і Глибоко ПОХУЙ хто шо думає=)


Быть психиатром в тюрьме Огайо гараздо сложнее чем я думал...

Повідомлення відредагував Fanzidon - Неділя, 28.02.2010, 16:46
 
RomaДата: Неділя, 28.02.2010, 18:36 | Повідомлення # 17
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 44
Репутація: 2
Статус: Offline
Організація - це діло самих організаторів, а не тих хто не бере в цьому участі і поливає негативними чутками весь івент...
Як і хто постарається, так і буде.
Все ж таки це буде хороший досвід оргам на майбутнє. а все решту після події... всі + і -...

І дотримуйтесь трошки поваги на форумі)

 
FanzidonДата: Неділя, 28.02.2010, 19:48 | Повідомлення # 18
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
О! Рома мене зрозумів!
І хоча я трошки зажостко висловився, але все ж таки...суть моєї відповіді предельно ясна=))


Быть психиатром в тюрьме Огайо гараздо сложнее чем я думал...
 
nikotinikДата: Неділя, 28.02.2010, 20:33 | Повідомлення # 19
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
Fanzidon, то не я, чесно angel

J'adore Hardcore!
 
COCAINEДата: Неділя, 28.02.2010, 20:34 | Повідомлення # 20
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 11
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (EddyFord)
ну то якраз певне говорять ті, що не пройшли, всі такі в неті круті умнікі, що аж страшно, всі один одного вчать як зводити чи ше якась байда розказують які майстри, а тут вчора до діла прийшло то вибачте за слово - пообсирались .... =\

по-перше не всі, а по-друге я також чув, що народ це називає клоунадою і це не учасники....

всьо було супер...а то, що комусь щось не сподобалося це їхні проблеми, а не проблеми організаторів...


It's fucking world...
 
FanzidonДата: Понеділок, 01.03.2010, 16:26 | Повідомлення # 21
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Притензії щодо чемпу з учасників мені предявляли наступні ДіДжеї:

Forbidden
Tornado
Faun
Якы саме були притензії розказувати не буду, але скажу шо я максимально понятно старався всім обяснити чому сталось саме так...якшо це хтось називає клоунадою...ХД=) Мені це не важно, лиш би не прийшли в день проведення чемпу з транспорантами під вежу...=)))


Быть психиатром в тюрьме Огайо гараздо сложнее чем я думал...
 
POFIGISTДата: Субота, 06.03.2010, 19:06 | Повідомлення # 22
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну що ж, я от бачу, що про даний івент у цій темі майже ніхто нічого не пише, все обговорення проходить на ресурсі "Вконтакте ", особисто я висловлю свою думку саме тут. Про що саме? про вчорашній день, тобто про 1 тур ( 5.03.12)

Хочу висловити свою думку про роботу кожного з діджеїв,
отже:

DJ LEMON:
Грав без навушників, це чимось плюс, чимось мінус(багато хто сприйняв це як неповага до інших учасників) для мене це мінус, оскільки в навушниках відіграв би у декілька раз краще, була перебітовка, як мінімальна так і серйозна,неспорю, можливо їх і не чути на дж.плейсі так, як на танцполі,але були б навушники, було б по іншому.
Треки досить не погані, мені сподобались, не часто чую у клубах прогрессів хаус, вчора почув, і мені сподобалось.

DJ VINFAZE:
Саме перше що спало на думку, після 15-ти хв. твого виступу те, що сет підготовлений 100%.тобто ти завчив на якому місці закидати новий трек, та забирати попередній,це великий мінус.хоча можливо мені так здалось.
Деякі треки зводив не погано, деякі погано, ну це вже таке, хт ояк вміє так зводить, не буду про це говорити.
Матеріал: сподобався тільки один трек, всі інші треки ніякі, як на мене. Мені от особисто здається, що на чемпі, яким би він не був, потрібно грати трошки якісніший матеріал ( я не про бітрейт )

DJ GUDZ:
Є плюси є мінуса. Попав у прайм там, тєхно в прайм таймі це круто ) мАв дуже хорошу підтримку, це означає, що діджея люблять, або просто цінять.Техніка зведення була не поганою порівняно з іншими учасниками, два рази помоєму не попав у квадрат.Матеріал підібрав класно, порвав.Трек за треком качав, не хотілося сходити з танцполу.Під час свого виступу хвилювався, це - , оскільки можна розгубитись, публіка слідкує за діджеєм, і в неї складеться не хороше враження, коли буде замітно що діджей хвилюється.

DJ TORNADO

Хлопець переживав перед виступом, це було аж задуже замітно:)
по виступу: Вбив матеріал, дуже розслабив, також настрій погіршився,треки не цікаві, нудні та скучні, треа було підібрати щось свіже, та позитивне.Техніка зведення: не дуже звертаав увагу чомусь, хз..не можу нічого сказати.Дуже сумно поводив себе за дж-обладнанням, коли на тебе дивився, завжди бачив негативні емоції.Більше дивитись потрібно на людей. а не в пульт.

DJ SCHVED

Не погано, порадував, позитивні треки. не погана робота публікою, піднявся настрій.А от техніка зведення ніяка, що зробишш....тре ще вчитись...

Незабуваєм, помилки допускають практично всі. Я не сказав у цьому пості, що "ти зробив помилку, і ти хреновий діджей", я нікого не принизив, просто висловив свою думку на рахунок виступу діджеїв першого туру! дякую!
чекаєм другого туру, та фіналу !

Повідомлення відредагував POFIGIST - Субота, 06.03.2010, 19:07
 
VinfazeДата: Субота, 06.03.2010, 22:02 | Повідомлення # 23
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую за об'єктивну оцінку))

Vinfaze
 
TornadoДата: Понеділок, 08.03.2010, 13:43 | Повідомлення # 24
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
angry

tornado:
 
LeoДата: Понеділок, 08.03.2010, 18:39 | Повідомлення # 25
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (POFIGIST)
не хотілося сходити з танцполу

це точно =\

 
EddyFordДата: Понеділок, 08.03.2010, 19:54 | Повідомлення # 26
КлабЄр
Група: Головний Модер
Повідомлень: 113
Репутація: 3
Статус: Offline
Всі мене потішили )) менше тижня залишилось до 2 пів фіналу ))

http://eddyford.topdj.ua
 
nikotinikДата: Понеділок, 08.03.2010, 20:17 | Повідомлення # 27
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
а коли фінал буде ?

J'adore Hardcore!
 
EddyFordДата: Понеділок, 08.03.2010, 21:26 | Повідомлення # 28
КлабЄр
Група: Головний Модер
Повідомлень: 113
Репутація: 3
Статус: Offline
походу 19

http://eddyford.topdj.ua
 
POFIGISTДата: Вівторок, 09.03.2010, 12:25 | Повідомлення # 29
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
надіюсь шо даний івент привернув увагу любителів клубної музики) думаю що на другий тур прийде ще більше учасників ніж на 1, ну а фінал це взагалі має бути бомба )
 
VinfazeДата: Вівторок, 09.03.2010, 19:01 | Повідомлення # 30
New_onE
Група: DJ
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
POFIGIST
Вова-- взагалі то матеріал я писав за 3 год до початку чемпіонату і тому ні теоритично ні фізично не міг його вчити, тимбільше це не уроки які вчать))))
Матеріал: краще відіграти новий а не заїжджений як це дехто зробив))) подруге я нерозумію слова одного із членів жюрі " як можна будувати сет на хітах?" Погодься шо в плані "що грати" вирішує кожен для себе. Тому поясни мені цю їхню фразу якшо можеш. )))))


Vinfaze
 
Форум » Night Kalush » Афіша Вечірок » Kalush DJ Championship | NC ВЕЖА | 5 та 12 березня
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright Night-Kalush © 2024