Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Інше » OFFTOP » Клубна культура нашого міста - яка вона є?
Клубна культура нашого міста - яка вона є?
FanzidonДата: Субота, 20.02.2010, 13:03 | Повідомлення # 31
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
О БОЖЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!! ТИ ШО ДУМАТИ РОЗУЧИВСЯ!!!!!
Найлегше все спростувати, але ФАКТ залтишається ФАКТОМ!
РІВЕНЬ КЛУБНОЇ КУЛЬТУРИ Б*Я ПІДНЯВСЯ!
Всьо кароч, ну накуй це обговорення, *бав я тут шось комусь доказувати!


Быть психиатром в тюрьме Огайо гараздо сложнее чем я думал...
 
nikotinikДата: Субота, 20.02.2010, 13:05 | Повідомлення # 32
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
Fanzidon, не парся - в кожного своя думка )) зара ше народ підключится і ше свої думки висловить)) а не ми тут обоє спорим ))

J'adore Hardcore!
 
georikДата: Субота, 20.02.2010, 13:15 | Повідомлення # 33
КлабЄр
Група: КлабЄр
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Статус: Offline
...як хтось вже казав..."шо краще застрілитись!!" happy

Techno rules the world....!!!
 
po4erДата: Субота, 20.02.2010, 13:28 | Повідомлення # 34
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Fanzidon)
Багато хороших ДіДжеїв, зявився вибір місця відпочинку для людей, люди стали розчехлятись шо є такі стилі як транс, техно, хаус і т.д.

І толку з тих діджеїв? Вони сидять дома, бо такий ринок, шо нема роботи. Хоч грати попсу - тобі завжди раді. Хочеш шось іграти нормальне - ідь на фести і там грай. Де ти бачиш місця для відпочинку??? 3 клуба в трьох клубах однакова музика. Між чим вибирати? де дизайн краще? То шо люди розчехляють стилі то нічого взагалі не означає. Якби вони тянулись до тих стилів то так...
Як ти бачиш шо рівень культури піднявся? Є в тебе якісь прибор шо це показує? Рівень стоїть раком і чекає поки ще один газда клуба туда шось не запхає, вот на такому рівню він стоїть. Де хто тут писав за Франківськ.... Там троха вище ніж у нас, хлопці стараються за це їм +1. Але як бачите і там дрова ламають, описувати багато не буду, бо якшо треба самі здогадаєтесь. Вот хто з вас мав справу з Чернівецькою областю? я дам відповідь ніхто. Пообщайтесь з ними, поїдьте до них в клуби. І в решті подивіться на якому рівні там все робиться!!!! Як на мене Чернівецька область саме дальше пішла....
Вот написав я зараз цей пост. а думаю толку не буде. Буде зараз купа, тупих думок, не обгрунтованих нічим. І взагалі хлопці ви з 90 років народження, то як ви можете судити, про культуру яка почала розвиватись з 2000 років, коли вам на той час було 10 або біше років. Всім піс....


lets play quality music
 
EddyFordДата: Субота, 20.02.2010, 13:36 | Повідомлення # 35
КлабЄр
Група: Головний Модер
Повідомлень: 113
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (po4er)
Буде зараз купа, тупих думок

є 2 теми на цьому форумі які складаються з тупих думок крім пару постів... ))
то що ми тут пишем нічого не дать і нікому нічого не покаже...так як слухати і робити висновки ніхто не вміє і всі стоять на своїй думці...


http://eddyford.topdj.ua
 
georikДата: Субота, 20.02.2010, 13:43 | Повідомлення # 36
КлабЄр
Група: КлабЄр
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Статус: Offline
...неговори якшо незнаєш...є тут люди які знають досить про чернівці......одне діло область...зовсім інше... саме місто...там область набагато більш ніяка ніж наша...там саме місто вигрібає...бо воно велике...досить велике.....і нема чого порівнювати калуш до чернівців....це брєдово......а про франик скажу шо це місто досить далеко втікло від нашого...і не треба казати шо трошки...всьо залежить від людей в місті...від розмірів міста....чому десь в селі бики не сперечаються про клубну культуру свого села... happy ...та бо її в них нема....в нас її теж нема....якшо подивитись з точки зору людини з великого міста.....!!!! biggrin

Techno rules the world....!!!
 
EddyFordДата: Субота, 20.02.2010, 13:46 | Повідомлення # 37
КлабЄр
Група: Головний Модер
Повідомлень: 113
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (georik)
.та бо її в них нема....в нас її теж нема

ну то якого х*я тут спорим уже 100 постів...??

Вердикт...КАЛУШ НЕМАЄ КЛУБНОЇ КУЛЬТУРИ,...всі діджеї забивайте х*й діскі в мусор...тяніть компи в клуби і пускайте шансончик... angry


http://eddyford.topdj.ua
 
nikotinikДата: Субота, 20.02.2010, 13:47 | Повідомлення # 38
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (DJPuvo)
о що ми тут пишем нічого не дать і нікому нічого не покаже...так як слухати і робити висновки ніхто не вміє і всі стоять на своїй думці...

для того і був створений форум щоб "притянути" сюди свідомих клаберів та діджеїв, і які читаючи пости щось обдумували.. звичайно писати тут - це одне, а на ділі зробити - це інше.. проте вважаю що максимально спільними зусиллями ми зможем витіснити попсу на зайдній план.. і самим доречним варіантом вважаю зібрати толку клаберів, і щоб вони ходили на вечірки і диктували свої умови щодо музики!


J'adore Hardcore!
 
EddyFordДата: Субота, 20.02.2010, 13:48 | Повідомлення # 39
КлабЄр
Група: Головний Модер
Повідомлень: 113
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (nikotinik)
зібрати толку клаберів

ти вже зомбуєш цим людей (як тимошенко своїми виборами)...ніфіга не вийде...бо таких людей нема!


http://eddyford.topdj.ua
 
nikotinikДата: Субота, 20.02.2010, 13:53 | Повідомлення # 40
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
DJPuvo, добре.. є інші варіанти з чого почати ? якщо нема - то до біса нашому місті поза 30 діджеїв, і ше в ен_раз більше тих хто поставив віртуалку і він вже всьо може...
нам і стане кількох самограїв для клубів, і будемо тішитись тим чим маєм


J'adore Hardcore!
 
EddyFordДата: Субота, 20.02.2010, 13:55 | Повідомлення # 41
КлабЄр
Група: Головний Модер
Повідомлень: 113
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (nikotinik)
то до біса нашому місті поза 30 діджеїв

а чого ти мене питаєш? я нікого не тянув в цю справу...
Quote (nikotinik)
нам і стане кількох самограїв для клубів, і будемо тішитись тим чим маєм

от і всьо так треба робити...

як я зрозумів пост georik в нас культури нема і нема чого сраку рвати тут на форумі і взагалі...


http://eddyford.topdj.ua
 
po4erДата: Субота, 20.02.2010, 14:05 | Повідомлення # 42
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
2 georik
Знати про Чернівці то любий знає. Відкриваеш гугл і читаеш про них, або їдеш туда. І давай не треба.... І підтримувати стосунки там з діджеями і говорити з ними на різні музикальні і не музикальні теми..... Тобі ніхто не пише рівняти Чернівецьку область з Калушем.Як я написав постами вище. Ніхто не мав справ там... Я пишу про культуру.... Я бачу тут нікому нічого не докажеш.... одне скажу:живіть, мрійте.... Але впершу чергу треба як на мене задуматись діджеям, чи прийде він в клуб і захочяе іграти "попсу" заради того шоб тільки заробляти гроші, чи він буде старатись пропагандувати своє, йому рідне.


lets play quality music

Повідомлення відредагував po4er - Субота, 20.02.2010, 14:07
 
FanzidonДата: Субота, 20.02.2010, 14:08 | Повідомлення # 43
ПродвінутЫй
Група: DJ
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Бля! Але ви мене заїб*ли! Я бля тут жопу рву, шоб шось комусь ОБГРУНТУВАТИ!!!!!
А ви йухню пишете! po4er, звідки така АХУЄННА впевненість шо в Калуші клаб культура не продвінулась??? Якшо я не помиляюсь ти то Варенік=)))) Ну роздупліться ви вже! Хочете нормальної музики в клубах! То бля шо вас тримає! Будуйте клуб і вйо! Подивимся чи далеко заїдете на Супер прогресивній музиці...я вам по секрету скажу: ЙУХ ТАМ! Я бля худею з того всього! Те що в калуша немає техно клубів, транс клубів це канешно хриново трошки...чекаємо поки калуські гуру клубноїмузики не відкриють свій клуб...Баньте мене бля аби я більше неміг тут ніц писати, ато ше не дай Бог з кимось посварюсь...але пост мій не удаляйте...
Ібо після нього буде багаааато ТУПИХ, наголошую ТУПИХ постів, стверджуючих, що я ніхуя не шарю...я ітак з бодуна нині злосний, а мені ше хочуть доказати те, в чому я впевнений на 200%
РІВЕНЬ КЛУБНОЇ КУЛЬТУРИ В КАЛУШІ ПОРІВНЯНО З 2008 РОКОМ АХУЄННО ПІДНЯВСЯ

ЦЕ ФАКТ!ФАКТ!ФАКТ!ФАКТ!ФАКТ!ФАКТ!ФАКТ!ФАКТ!ФАКТ!


Быть психиатром в тюрьме Огайо гараздо сложнее чем я думал...

Повідомлення відредагував Fanzidon - Субота, 20.02.2010, 14:30
 
nikotinikДата: Субота, 20.02.2010, 14:15 | Повідомлення # 44
>>Hardstyle Master<<
Група: >>ADMIN<<
Повідомлень: 111
Репутація: 5
Статус: Offline
http://night-kalush.at.ua/forum/3-46-1

для діджеїв калуша


J'adore Hardcore!
 
po4erДата: Субота, 20.02.2010, 14:16 | Повідомлення # 45
Початківець
Група: DJ
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Бодя, шо я тобі тут напишу. Ти сам знаеш яка у вас ситуація з дж-фанком у Вежі, а ти тут ще пишеш.... Сам знаеш шо власник хоче, і цього не змінити, аналогічна ситуація в інших клубах...

lets play quality music
 
Форум » Інше » OFFTOP » Клубна культура нашого міста - яка вона є?
Пошук:

Copyright Night-Kalush © 2024